VISK - vlajky v hlavičce

en de fr pl sl cz

VISK - Slideshow

BenešovBoleslavKladnoJezuitská kolej v Kutné HořePraha_KořenskéhoNymburkPříbramRakovníkPraha_Zborovského
en de cz cz

VISK je držitelem CERTIFIKÁTU o absolvování auditu MPSV!

VISK získal od Ministerstva práce a sociálních věcí ČR a Fondu dalšího vzdělávání, p. o., CERTIFIKÁT o úspěšném absolvování dobrovolného auditu, realizovaného v rámci projektu „Podpora kvality v celoživotním a kvalifikačním vzdělávání zaměstnanců v sociálních službách“.

V průběhu auditu byl tříčlennou inspekční komisí zkoumán soulad realizace vybraných vzdělávacích programů akreditovaných MPSV s podmínkami udělené akreditace.

Citujeme ze závěru dobrovolného auditu:

„…Vzdělávací institut Středočeského kraje je zkušený vzdělavatel nejen v oblasti sociálních služeb. U MPSV má průběžně akreditováno více než 80 vzdělávacích programů. Inspektoři se během auditu přesvědčili, že se jedná o vzdělávací instituci, kde je kvalita poskytovaného vzdělávání na prvním místě. Podmínky udělených akreditací jsou důsledně dodržovány. Vzdělávací institut Středočeského kraje disponuje kvalitními lektory (u kurzů, kde je akreditován pouze jeden lektor, aktivně vyhledává další, kteří by jej v případě indispozice mohli zastoupit), má důkladně vedenou dokumentaci k realizovaným kurzům a pracuje se zpětnou vazbou účastníků…“

Vzdělávací institut Středočeského kraje tedy prošel dobrovolným auditem kvality poskytovaného vzdělávání zcela bez problémů a na výbornou!