VISK - vlajky v hlavičce

en de fr pl sl cz

VISK - Slideshow

BenešovBoleslavKladnoJezuitská kolej v Kutné HořePraha_KořenskéhoNymburkPříbramRakovníkPraha_Zborovského
en de cz cz

Profesní manažerské vzdělávání II. / Personální řízení a řízení vlastního rozvoje

2. díl z cyklu čtyř samostatných seminářů Profesní manažerské vzdělávání. Vzdělávací program je zaměřen na vzdělávání vedoucích pedagogických pracovníků škol a školských zařízení, které směřuje k rozšíření dovedností manažerského řízení procesů změn a koncepčního rozvoje vlastní školy a vlastního profesního rozvoje. Cílem vzdělávacího programu je rozvoj kompetencí v oblasti řízení ve školství, rozvíjení profesního a odborného růstu pro výkon řídící funkce.
Obsah - témata:
- personální řízení – jak vybírat, řídit, vést a motivovat lidi, jak pracovat v týmu a tým řídit, jak efektivně komunikovat a vyjednávat a řešit konfliktní situace
- řízení vlastního rozvoje (osobnostní psychosociální rozvoj) – jak řídit a zkvalitnit vlastní osobnostní rozvoj i osobnostní rozvoj podřízených
Kód:01-45-G51
Určeno:ředitelům a dalším vedoucím pedagogickým pracovníkům škol a školských zařízení (doporučujeme absolventům Studia pro ředitele škol jako další průběžné manažerské vzdělávání).
Lektor:Mgr. Miroslav Jiřička
Organizační garant:Mgr. Jaroslav Borský, 721 850 183, borsky@visk.cz
Cena:950 Kč
Délka:6 hod.
Poznámka:Zájemci se mohou hlásit na celý cyklus čtyř seminářů Profesní manažerské vzdělávání (cena 3 500 Kč za celý cyklus) - viz odkaz https://www.visk.cz/akce/0143G51.
Termín konání:St 17.10.2018   09:00-14:00
Místo konání:VISK Praha, Zborovská 11, Praha 5